Spořící účet eMAX

Název účtu: Spořící účet eMAX

Banka, která účet vydává: mBank

O spořícím účtu eMax

  • roční úročení spořící účtu je 0,80 % (dříve 3,5 %) p. a.
  • celý účet je bezplatný
  • zdarma je založení a správa spořícího účtu, odchozí a příchozí platby
  • bezplatný přístup k účtu prostřednictvím internetového bankovnictví
  • vydání platební karty pro bezhovotostní platby

Úročení

Spořící účet eMax býval na tuzemské poměry úročen nadstandardně. Se svou úrokovou sazbou ve výši 3,5 % p. a. byl nejlepší na trhu. Aktuální sazba ve výši 0,80 % z něho dělá druhořadý spořící produkt. Mezi největší výhody tohoto spořícího účtu je, že se ke svým penězům dostanete téměř kdykoliv. Ať už bezhotovostním převodem anebo výběrem pomocí platební karty z bankomatu.

Finanční prostředky, které máte uložené ve spořícím účtu eMax se úročí denně z každé částky, která se na účtu objeví. Úroková sazba je připisována každý měsíc k vašim penězům.

Ovládání účtu

Spořící účet eMAX můžete ovládat prostřednictvím interentového bankovnictví a telefonu.

Platební karta

Ke spořícímu účtu eMax získáte platební kartu VISA. mBank má veškeré karty s mořskými živočichy a ani tato karta není výjimkou. Z přední strany platební karty se na vás bude usmívat delfín, který znamená inteligenci pro zacházení s penězi.

Konto bez poplatků

Pro ukládání nebo výběr peněz nejsou bankou účtovány žádné poplatky. V každém měsící lze učinit 3 výběry z bankomatů zdarma. Čtvrtý a další výběr v měsící je zpoplatněn částkou 19 korun.

Co všechno umožňuje spořící účet

Každá fyzická osoba si může založit až 4 spořící konta eMax a pojmenovat si je podle vlastního uvážení. Rodiče tak mohou založit spoření pro každé své dítě, babičky tak mohou spořit svým vnukům a vnučkám.

oSpoření.cz Přečtěte si o spoření na finančním serveru investia.cz