O webu oSpoření.cz

oSpoření.cz je finanční server zaměřující se na aktuální nabídky bank, družstevních záložen, penzijních fondů a stavebních spořitelen v oblasti spořicích produktů pro občany. V databázích spořicích produktů si každý může najít to, co aktuálně potřebuje pro spoření svých peněz.

Server oSpoření.cz je úzkoprofilový a informace z něho čerpá poměrně úzká skupina návštěvníků, kteří však ke svým financím přistupují zodpovědně. Každý měsíc navštíví web oSpoření.cz zhruba 5000 návštěvníků, kteří zobrazí přes 25 000 stránek.

Pro více informací ohledně vašeho zájmu inzerovat na serveru oSpoření.cz kontaktujte prosím šéfredaktora, který je zároveň projektovým manažerem.

Josef Janda
šéfredaktor oSpoření.cz

E-mail: josef.janda (at) email.cz

Pár slov o spoření

Spořit můžete pro dobrý pocit, anebo pro získání finanční nezávislosti, která je v dnešní době tolik potřebná. Poradíme vám, čeho se vyvarovat a co naopak vyzkoušet. O svým penězích máte možnost číst v poměrně nezávislém médiu, jakým je tento web. Nepředkládáme vám "inzertně" nejlepší nabídky, ale nejlepší nabídky, na které můžete dosáhnout v rámci možností České republiky.

Peníze byly nástrojem moci a úspěchu. Naším cílem je poradit vám, jak dosáhnout úspor ve vedení vašich financí a jak se co nejlépe zorientovat na tuzemském bankovním a finančním trhu. Některé rady jsou poměrně známé, jiné (a je jich většina) jsou jedinečné a nebyly dosud nikde publikovány.

Kromě vysvětlení jednotlivých spořících produktů a vazeb mezi nimi, se dozvíte i jak na účet, za který nemusíte nic zaplatit a na co si dát naopak pozor, abyste zbytečně neplatily bankovní poplatky za služby, které nepotřebujete.

Další projekty

I když finanční server oSpoření.cz je teprve na začátku své cesty, v současné době připravujeme druhý projekt, který je zaměřený na investice a akcie. Můžete si ho prohlédnout na adrese www.investia.cz

Kam dál?

Navštivte sekci bankovní účty, posléze můžete porovnat nabídku spořicích účtů, které mají zajímavé úročení. Rovněž ani termínované vklady nemusí být nadbytečností. Pro babičky a dědečky jsme připravili sekci vkladní knížky a vše uzavíráme stavebním spoření. Jestliže se cítíte zkušenými střádali, můžete využít garantované vklady pro rozmnožení vašich financí. Pro spoření na stáří se podívejte na penzijní připojištění.

oSpoření.cz Přečtěte si o spoření na finančním serveru investia.cz