Volksbank: PX Garant

Volksbank CZ, a.s. přichází na trh ve spolupráci s mateřskou Oesterreichische Volksbanken AG (OVAG) s garantovanou investicí do nejvýznamnějších českých akciových emisí reprezentovaných oficiálním indexem pražské burzy PX. V posledních letech drží OVAG vedoucí postavení na rakouském trhu v oblasti investičních certifikátů a jako jedna z prvních bankovních skupin v Evropě získala povolení České národní banky k veřejné nabídce široké skupiny investičních certifikátů.

PX Garant je určen těm investorům, kteří chtějí využít výnosového potenciálu českého akciového trhu a současně chtějí mít stoprocentní jistotu, že o své peníze v případě negativního vývoje trhu nepřijdou. Emitent (OVAG) garantuje, že k datu splatnosti vyplatí investorům nejméně 100 % emisní ceny. Minimální investice je 50.000 CZK a dále celé násobky této částky. Výhodou strukturovaného produktu PX Garant je jeho denní obchodovatelnost, tedy možnost kdykoliv odprodat část nebo všechny cenné papíry za aktuální kurz prostřednictvím Volksbank CZ, a.s. Emise bude přijata k obchodování na EUWAX (Stuttgart).

Rizika V případě prodeje před splatností se prodej uskuteční za aktuální kurz, který může být nižší, než garantovaný kurz k datu splatnosti emise. Bližší informace ZDE (PDF, 122 KB) nebo na oddělení Treasury Securities and Sales Tel.: +420 543 525 705, - 703, +420 234 706 823 treasury@volksbank.cz anebo na pobočkách banky. Informace o ochraně klienta při investování: Na tento produkt se vztahují ustanovení o vyšší ochraně klienta dle směrnice Evropské unie č. 2004/39/EC „Směrnice o trzích s finančními nástroji (The Market in Financial Instruments Directive) - MiFID.

oSpoření.cz Přečtěte si o spoření na finančním serveru investia.cz