J&T Banka v prvním čtvrtletí zvýšila meziročně zisk o 43 procent na 125 milionů korun

28.04.2010 13:47

J&T Banka zvýšila v prvním čtvrtletí letošního roku zisk o 43 procent, oproti stejnému období minulého roku, v absolutních číslech jde o zisk po zdanění 125 milionů korun. Provozní zisk banky v prvním čtvrtletí meziročně vzrostl o 89 procent na 186 milionů korun.

„Do zvýšení provozního zisku se promítl nárůst marží z úvěrových obchodů ve srovnání se stejným obdobím minulého roku a výnosy z investic volné likvidity do cenných papírů,“ řekl Štěpán Ašer, generální ředitel J&T Banka.

Banka nejvíce vydělávala na výnosech z poplatků a provizí, které jsou pro ni prioritou. Meziročně výnosy zvýšila o 17 procent. Kromě toho byl nárůst ovlivněn i zvýšenou aktivitou klientů na kapitálových trzích.

Objem vkladů na konci prvního čtvrtletí překročil 37 miliard korun, což je o 26 procent více než loni ve stejném období. Termínované vklady se na této částce podílejí 90 procenty. Banka se zaměřuje na klienty, kteří mají u banky dlouhodobě uložené peníze.

Zpět

Diskusní téma: J&T Banka v prvním čtvrtletí zvýšila meziročně zisk o 43 procent na 125 milionů korun

Datum 30.06.2020

Vložil GeorgeGek

Titulek Vicdansiz Duvar Kagidi: Android Telefonlari Olduren Duvar Kagidini Denedik (Telefon Oldu mu?)

Odpovědět

[url=https://webteknotv.bgnick.info/fKCvj6iip7qtfmU/vicdans-z-duvar.html][img]https://i.ytimg.com/vi/IpLZCntXHE0/hqdefault.jpg[/img][/url]

VicdansД±z Duvar KaДџД±dД±: Android TelefonlarД± Г–ldГјren Duvar KaДџД±dД±nД± Denedik (Telefon [url=https://webteknotv.bgnick.info/fKCvj6iip7qtfmU/vicdans-z-duvar.html]Г–ldГј[/url] mГј?)

oSpoření.cz Přečtěte si o spoření na finančním serveru investia.cz