UniCredit Bank rozšíří nabídku služeb u vybraných kont o kreditní kartu Visa ČSA

12.03.2009 22:50

UniCredit Bank rozšíří od 1. ledna 2009 nabídku služeb u nejžádanějších osobních kont o možnost získat za zvýhodněných podmínek kreditní kartu Visa ČSA. UniCredit Bank je první bankou na trhu, která zařadila tuto kartu do standardní nabídky svých služeb. Klienti UniCredit Bank, kteří využívají osobní konta MOZAIKA, KOMPLET nebo EXKLUSIVE, mohou získat kartu Visa ČSA se slevou 50 % za vydání a použití karty. Ročně zaplatí za tuto prestižní kartu pouze 250 Kč

„Osobní konta UniCredit Bank poskytují klientům nadstandardní rozsah služeb. Rozšířením nabídky o atraktivní kreditní kartu Visa ČSA chceme nejenom posunout laťku naší nabídky služeb, ale zpříjemnit našim klientům cestování s Českými aeroliniemi,"> uvedl Jakub Dusílek, ředitel Divize řízení segmentů a produktů retailového bankovnictví UniCredit Bank.

UniCredit Bank začala nabízet cobrandovanou (partnerskou) mezinárodní kreditní kartu Visa ČSA v únoru 2008. Hlavní předností karty je možnost získávat míle za zřízení karty a každodenní platby kartou po celém světě, které lze využít na bonusové letenky, převedení do třídy Business a další odměny. UniCredit Bank je lídrem trhu cobrandovaných kreditních karet.

Změny také u pojištění TRAVEL a SAFE

Banka od začátku příštího roku také rozšiřuje rozsah pojistného plnění u pojištění zneužití karty SAFE. V rámci pojištění získávají stávající i noví klienti náhradu za odcizený telefon či jeho zneužití. Nově se pojištění vztahuje i na zneužití karty při internetových transakcích.

Změny v rozsahu pojištění zavádí UniCredit Bank od 1. ledna 2009 i u cestovního pojištění TRAVEL. Nově bude pojištění pokrývat také spolucestující domácí zvířata. Pojištění TRAVEL Basic i TRAVEL Plus se bude vztahovat na krádež a ztrátu zvířete nebo na zpoždění řádně zaregistrovaného zvířete přepravovaného leteckým dopravcem, kdy nebylo zvíře tímto dopravcem pojištěnému doručeno do šesti hodin po příletu, a také na úmrtí zvířete v důsledku přírodní katastrofy.

Zpět

oSpoření.cz Přečtěte si o spoření na finančním serveru investia.cz